У суботу в Рівному знову ярмарок

Більше сотні фермерів та селян з Рівненщини та сусідніх регіонів цими вихідними знову зберуться у Рівному, аби реалізувати свою продукцію. 

Як розповів нам голова асоціації фермерів у Рівненській області Дмитро Українець, жителі міста матимуть можливість придбати товари приблизно на 10% дешевше, аніж зазвичай на ринку.

Нагадаємо, два сільськогосподарських ярмарки у нашому місті уже відбулися, де було реалізовано більше 100 тонн продукції. Дмитро Українець відзначає, що і фермери, і рівняни залишилися задоволеними:

Слід відзначити, що більшість продукції на ярмарках вироблена на Рівненщині, а це близько і 10 видів капусти, і навіть більш південні овочі, такі як томати, перець і баклажани вже теж вирощують фермери нашого краю. Отож, цієї суботи, 22 жовтня, ярмарок чекатиме рівнян на вулиці Князя Романа.   

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень