У Стразбурзі рівнянка просила за біженців

Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко нині перебуває у Стразбурзі. Напередодні вона порушила питання щодо внутрішньо переміщених осіб в Україні:

Сьогодні у Страсбурзі. Доповідаю на Комітеті з поточних справ Ради Європи щодо внутрішньо переміщених громадян України, переселенців з Криму та окупованих територій Донбасу. Крок за кроком переконуємо Європу, що проблеми та виклики, з якими стикаються внутрішньо переміщені громадяни в Україні, аналогічні проблемам мігрантів та біженців, що заполонили Європу. Впевнена, що їх необхідно прирівняти в правах, а Рада Європи повинна надавати всебічну допомогу місцевим і регіональним владам щодо вирішення їх проблем.

Нагадаємо, 20 червня – Всесвітній день біженців.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень