У США відкриють конопляний курорт

Незвичний заклад мають відкрити в переддень Нового року

Плем'я корінних американців у штаті Південна Дакота заявило, що планує відкрити перший у США заклад для відпочинку з марихуаною. Плем'я санті-сіу, в якому налічується 400 членів, вже керує казино, готелем і ранчо, і сподівається, що цей об'єкт стане для них новим джерелом прибутків.

Марихуана нелегальна в Південній Дакоті, але племені дозволили її вирощувати і продавати з червня. Члени племені санті-сіу вирощуватимуть марихуану на території резервації і пропонуватимуть її клієнтам у спеціальній залі для курців. В ній також будуть ігри, їжа і бар, а згодом - ігрові автомати.

Ми хочемо, щоб це був ігровий майданчик для дорослих. Ніде в Америці немає нічого схожого. Ми мусимо скористатися цими можливостями, бо, щоб зберегти минуле, треба розвиватися у теперішньому, - сказав племінний лідер Ентоні Райдер.

У племені сподіваються, що заклад приноситиме до двох млн. доларів прибутку на місяць. 2014 року міністерство юстиції США впровадило нову політику, яка дозволяє індіанським племенам вирощувати і продавати марихуану у деяких штатах, таких як Колорадо. Втім, племенам не дозволяють продавати її неповнолітнім та вирощувати на громадських землях.

За матеріалами BBC

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень