У США склали рейтинг найважчих для вивчення мов

До трійки лідерів увійшли японська, китайська, а також корейська мови, для вивчення яких може знадобитися до 2,2 тисячі годин

На четвертому місці - арабська мова, на яку теж піде 2,2 тис. витрачених на навчання годин. Естонська розташувалася на п'ятій сходинці: вважається, що 1,1 тис. годин буде цілком достатньо, щоб оволодіти цією мовою. Стільки ж часу піде на вивчення фінської, угорської, татарської, в'єтнамської та тайської мов. Повідомляється, що список був складений, орієнтуючись на людину, рідна мова якої - англійська.

Рейтинг укладав Інститут дипломатичної служби держдепартаменту США. Інститут займається лінгвістичним навчанням майбутніх співробітників дипмісій. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень