У «Сімпсонах» знову висміяли Путіна

І Дональда Трампа

Нова серія легендарного американського мультфільму «Сімпсони» їдко висміяла президента РФ Володимира Путіна.

Так, в епізоді під назвою «Історія про двох Трампів» співробітники Білого дому йдуть від президента США. При цьому звільнений держсекретар Рекс Тіллерсон звинувачує Трампа в тому, що той не знає, «де розташована Північна Корея».

У той же час сам американський лідер прокидається серед купи газет, в одній з яких ідеться про те, що Путін «проголосив себе держсекретарем США». Потому Трамп сідає читати секретне досьє:

 

«Це правда? Росія робить жахливі речі?», - каже шокований Трамп.

 

Після цього він дзвонить Путіну і називає його «крихітним, лисим фашистом» і вимагає від нього залишити в спокої «велику країну».

 

 

До речі, нагадаємо, «Сімпсони» передбачають майбутнє. Крім того, Путіна у популярному мультсеріалі висміюють вже не вперше.

Теги: Сімпсони
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень