«У Шустика стався гіпертонічний криз», - адвокат лікаря

Серйозне погіршення стану здоров’я

У головного лікаря Рівненського діагностичного центру Романа Шустика значно погіршився стан здоров’я. Принаймні так стверджує його адвокат Ірина Пашкевич.

Так, у медика стався гіпертонічний криз - різкий підйом артеріального тиску - найбільш часта причина ішемічного інсульту і крововиливу в мозок. 

Через це він не зміг прибути на судове засідання в Рівненському апеляційному суді, яке призначили на сьогодні.

Апелює до суду захисник Шустика Ірина Пашкевич, щоб змінити своєму підзахисному запобіжний захід, а також повернути заставу, яку внесли за лікаря.

Ці кошти, каже адвокат, збирала ціла громада з колег, друзів і родичів Шустика, тому їх потрібно повернути людям.

Сьогодні засідання перенесли, адже справу розглядає колегія з трьох суддів, але один із працівників феміди не з’явився з поважних причин.

Прокуратура вирішила, що засідання  можна проводити без одного судді, однак згідно з чинним законодавством - це помилка прокурора, - зазначила адвокат Шустика.

Тому поклопоталася, щоб засідання перенесли на іншу дату. Суд обрав для розгляду справи 15 червня, тобто четвер цього тижня. Засідання розпочнеться о 9-ій. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень