У школах Рівного бачили копів. У День знань

Останні говорили з школярами про правила безпеки

Першого вересня на Рівненщині свято Першого дзвоника відбулося у майже півтисячі загальноосвітніх закладах. У кожній загальноосвітній школі поліцейські забезпечили охорону публічної безпеки та порядку.

На території області у заходах, у яких взяли участь орієнтовно 210 тисяч чоловік, були задіяні 481 поліцейській.

День знань пройшов без порушень порядку та надзвичайних подій.

Рівненські правоохоронці стежили за порядком на пришкільних територіях та здійснювали контроль за рухом транспорту в місцях скупчення дітей.

У Рівному на забезпечення публічної безпеки та порядку майже 27 тисяч дітей у 59-ти навчальних закладах було задіяно понад півсотні поліцейських.

Правоохоронці привітали учнів з початком нового навчального року та побажали захоплюючих подорожей у світ знань, відмінних успіхів у навчанні, добрих і надійних друзів та не забувати про правила безпечної поведінки у побуті і на дорозі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень