Як та коли у Рівному відкриватимуть унікальний заклад для особливих дітей

Такий є тільки у Києві

Мова йде про дітей, хворих на синдром Дауна, для яких батьки самотужки створили спеціалізовану школу профорієнтації «BabySun». Приміщення під неї на вулиці Млинівській,15 орендуватимуть у міста «за символічну плату».  

Ремонти там батьки зробили за кошти, які змогли зібрати з небайдужими.

Відкриватимуть заклад 21 травня. Тоді відбудеться і благодійний концерт та аукціон. Рівняни зможуть допомогти дітям та послухати гурт «Мері».

Голова Асоціації батьків інвалідів Рівного Оксана Титечко пояснила, що в Україні тепер законом захищаються особливі діти від примусового навчання-перебування у закладах для інвалідів.

Основна діяльність навчального центру – якісна реабілітація, адаптація та соціалізація особливих дітей. У школі діти щоденно навчатимуться, для цього їх поділять на три класи. З нами вже погодилось на добровільних засадах співпрацювати вісім спеціалістів. Серед них педагоги, реабілітологи, логопеди та психологи. Зауважимо, що старших дітей тут навчатимуть кількох професій. Так, у школі навчатимемо роботи в офісі, в кафе, на кухні та побутово-господарській роботі, - пояснила Титечко.

До слова, у школі можуть отримати консультації та навіть навчатись діти із Рівненської області.

Батьки "сонячних дітей", які вже записались у школу, впевнені, що навчальний центр допоможе у майбутньому дітям стати самостійними і адаптуватись у суспільстві.

Людям, які мають бажання та змогу допомогти проекту, надаємо реквізити для благодійних внесків:

«Приватбанк» 4149 6258 1086 6762, прізвище: Майдан Володимир Антонович

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень