У Рівному живе кішка-довгожителька: пухнастій 22 роки (ФОТО)

Сьогодні у неї день народження

Кішці-довгожительці Масі сьогодні 22 роки.

Господиня тваринки – рівнянка Ірина Давидчук розповіла про сою пухнасту улюбленицю у Фейсбуці.

Жінка називає кицю свідком її життя:

Сьогодні міжнародний день кішок, який відзначається з ініціативи міжнародного фонду Animal Welfare. Щоправда, в багатьох країнах світу існують власні усталені “котячі” дні. Про кішок, як власне і про собак, можна говорити і писати нескінченно.

 

Тож сьогодні подвійне свято у моєї Масі, нам 22 роки. Цікаво скільки то кошачих років? Мася – свідок мого життя! Не уявляю своє існування без неї.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень