У Рівному збільшується кількість дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах

Торік на обліку в службі у справах дітей було на дванадцять дітей більше, порівняно з 2014 роком

Впродовж 2015 року на облік службою дітей було взято 39 неповнолітніх, тоді як у 2014 році таких було на 12 менше. Водночас, знято з обліку 28 дітей, з них дев’ятьом неповнолітнім надано статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже чотири десятки батьків впродовж минулого року було притягнуто до адміністративної відповідальності за ухилення від створення належних умов для навчання, виховання та розвитку стосовно сорока трьох дітей. А от позовних заяв до суду про позбавлення батьківських прав службою у справах дітей торік було направлено вдвічі менше, порівняно з чотирнадцятим роком – сім. Для своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, міська служба у справах дітей спільно з правоохоронними органами проводить перевірки. Впродовж минулого року їх було понад 40, повідомляє начальник відділу соціально-правового захисту дітей Інна Самалюк:

 

 

- Було проведено 46 профілактичних заходів, під час яких було виявлено 11 діток, з яких одна дитина відібрана у батьків без позбавлення батьківських прав, на сьогодні у суді уже розглядається позовна заява про позбавлення цієї мами батьківських прав. Троє дітей під час рейдів були тимчасово вилучені з сім`ї, поміщені в заклад охорони здоров’я, троє дітей влаштовані в обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. 

Трьох дітей із закладів охорони здоров’я перевели в обласний будинок дитини. А двох діток з тих, що були у закладі соціальної реабілітації, повернули в біологічну сім`ю. Станом на 1 лютого у Рівному 47 дітей перебуває у складних життєвих обставинах.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень