У Рівному започаткують футбольний турнір імені Дударенка (ФОТО)

Який згодом збираються вивести на міжнародну арену

На фото - команда ДЮСШ «Верес» 2004 р. та організатори турніру

4 червня у Рівному розпочнеться перший обласний юнацький турнір з футболу «Меморіал Володимира Івановича Дударенка» присвячений світлій пам’яті видатного рівненського футболіста.

Засновник турніру Микола Яцюк розповів, що 

усього в турнірі візьмуть участь шість команд, серед яких: дві команди ДЮСШ 2004 р. та одна 2005 р. – це футбольні команди з Дубна та Зорі (Рівненського району), а також рівненська академія футболу «Стандарт».

Серед них організатори збираються визначити кращих гравців, які у майбутньому зможуть взяти участь у чемпіонаті України.

Турнір проходитиме на стадіоні «Авангард» з 4 по 6 червня у вечірні години – поч. о 17:00 год. Змагання відбуватимуться по «круговій системі», де усі команди грають між собою по черзі. У фіналі кращі команди отримають І-й, ІІ-й та ІІІ-й кубки. Також передбачені медалі, грамоти та індивідуальні призи для гравців кожної команди.  

На урочисте відкриття змагань завітає рідний брат Дударенка – Микола Іванович. Також до проведення турніру обіцяли приєднатися тренери збірної України з футболу.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень