У Рівному загорівся приватний будинок (ФОТО/ВІДЕО)

У районі гідропарку

Як повідомляють очевидці, загоряння сталося на вул. Севастопольська, 45 близько 23-ї години.

Відео з місця події опублікували «rivne_1283»:

 
 
 
 

Інформації щодо жертв чи постраждалих немає.

ОНОВЛЕНО.

Під час ліквідації пожежі, яка виникла о 23:18 у приватному господарстві на вул. Устинській, вогнеборці не допустили вибуху газового балона.

[media=220283][media=220282]

За інформацією ДСНС, загорівся дерев’яний піднавіс з дровами. Там же був і газовий балон, який рятувальники оперативно винесли, чим запобігли можливому вибуху.

Причина пожежі та збитки наразі встановлюються.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень