У Рівному зафіксували новий температурний рекорд

Рівненські синоптики кажуть, що «природа встановила новий рекорд».

Як повідомила нам синоптик Тетяна Пророк,

у Рівному у суботу, 9 листопада, було + 17.

При цьому очікується, що повітря прогріється до +18.

Востаннє так тепло на Рівненщині було у 1997-му році. Тоді на термометрах було + 16,2.

Таким же теплим буде і другий вікенд. А вже з понеділка в області стане значно прохолодніше, додають метеорологи.

У неділю, 10 листопада, за пронозами рівненських синоптиків варто очікувати на мінливу хмарність, вночі – без опадів, вдень – невеликий короткочасний дощ. Вітер південно-східний, швидкістю 7-12 м/с.

Температура повітря вночі + 4 + 9, вдень + 11 + 16 градусів.

До речі, не так давно, у 2010 синоптики зафіксували рекордні цього дня показники тепла – понад 17 градусів. Водночас, найхолодніше 10 листопада було у 1995 році. Тоді позначка термометра знизилася до -14,5.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень