У Рівному за ніч через нетверезих водіїв трапилися дві ДТП (ФОТО)

Зафіксували події патрульні поліцейські міста

Так, вчора, близько 10-ї вечора патрульним надійшов виклик про дорожньо-транспортну пригоду на перехресті вулиць Новака (кол. Приходька) та Осипова за участю автомобілів Skoda Superb та Citroen Jumper. У 35-річного водія Citroen Jumper патрульні виявили ознаки аклкогольного сп'яніння, але проходити тест на місці чи у медзакладі він відмовився. На нього склали протокол.

А близько 11-ї вечора на вулиці Князя Романа інспектори виявили дорожньо-транспортну пригоду, у якій водій автомобіля ЗАЗ допустив занос транспортного засобу з подальшим зіткненням з бордюром та опорою ліній електропередач, внаслідок чого пошкодив своє авто. 
Під час спілкування з 24-річним водієм, патрульні виявили ознаки алкогольного сп'яніння, що і підтвердив тест на місці – 2,02 проміле. Патрульні склали відповідні адмінматеріали на водія.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень