У Рівному визначили кращих дзюдоїстів України

Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів із вадами зору відбувся у Рівному. Участь у змаганнях взяли команди з Вінницької, Волинської, Закарпатської, Запорізької, Одеської, Тернопільської, Харківської та Рівненської областей. Всього виступили 56 cпортсменів.

Чемпіонками турніру стали рівнянки Юлія Галінська, Ірина Гусєва, Людмила Логацька та Світлана Чепуріна.

У змаганнях чоловіків всі медалі зібрали спортсмени з Рівненщини: 

Ілля Зімбіцький, Максим Кукса, Микита Омельчук, Олександр Шаблій, Давид Хорава, Олександр Косінов, Едуард Тропінов, Олександр Назаренко та Олександр Помінов.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень