У Рівному вибори мера можуть пройти лише в один тур

Політичні експерти вважають, що на виборах цього року люди віддають перевагу місцевим партіям

Рівняни хочуть голосувати за місцеві партії. Така тенденція простежується у більшості регіонів України, де виборці віддають перевагу та схильні більше довіряти місцевим партіям, а не загальнонаціональним.

Чому в Україні виборці довіряють місцевим партіям та готові їх обирати?

Експерти розповідають, що люди схильні більше довіряти тим, хто довів свою ефективність при розв'язанні місцевих проблем.

Ба більше, виборці вважають, що місцева влада повинна займатись не політичними питаннями, а тим, що турбує мешканців.

До слова, відомий політолог Володимир Фесенко, нещодавно оцінюючи політичну ситуацію напередодні місцевих виборів, висловив припущення щодо результатів місцевих виборів у Рівному.

Експерт зауважує, що цьогорічна місцева кампанія суттєво відрізняється від попередніх, і її результати можуть серйозно змінити політичну ситуацію в окремих регіонах та країні в цілому. 

Також Фесенко додав, що вибори у Рівному можуть відбутися лише в один тур.

За його словами, Віктор Шакирзян має усі шанси отримати перемогу на виборах мера уже в першому турі.

 

Така ситуація, на думку експерта, пов'язана з феноменом міста Рівного, де рівень підтримки лідера місцевої політичної сили значно переважає результати його опонентів, які представляють парламентські партії.

Зважаючи на це, результати мерської кампанії, очевидно, залежатимуть від того наскільки ефективно спрацюють штаби основних кандидатів безпосередньо у день голосування.

У разі, якщо команді Віктора Шакирзяна вдасться активізувати своїх прихильників і привести їх на виборчі дільниці, виборча кампанія у Рівному може закінчитись ще у першому турі 25 жовтня, вважає Фесенко. Таким чином, місто отримає нового керівника.

* на правах політичної реклами

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень