У Рівному вшанували Гонгадзе та загиблих журналістів

Подібні акції пройшли і в інших містах України

[media=46291]

У 15-ту річницю зникнення Гії на Майдан Незалежності прийшли рівненські журналісти та небайдужі рівняни. Вони хвилиною мовчання вшанували своїх загиблих колег та підписали Меморандум професійної чесності, у якому закликали політиків та ЗМІ відмовитися від неправдивих замовних матеріалів та прихованої реклами.

[media=46317]

Подібні акції відбуваються в різних містах України щорічно 16 вересня. Друзі Георгія, журналісти, громадські та правозахисні організації вшановують його пам'ять, а його ім'я давно стало символом свободи і правди.

[media=46289]

Нагадаємо, Гонгадзе був українським опозиційним журналістом грузинського походження, відомий своїми критичними антивладними виступами. 16 вересня 2000 року близько 22:30 Георгій Гонгадзе зник. Він пішов з роботи, але вдома так і не з'явився. Зникнення журналіста викликало велике занепокоєння не лише у його родичів і друзів, а й серед політиків і журналістів. 2 листопада в лісі біля Таращі знайшли обезголовлений труп. Дружина і друзі впізнали у ньому Георгія.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень