У Рівному вперше проходять змагання серед поліцейських-водіїв (ФОТО)

Понад півсотні правоохоронців маневрують в аеропорту

У Рівному вперше проходять всеукраїнські змагання серед водіїв поліції охорони.

Їх започаткували торік в Одесі. Цього ж року 28 команд з усіх областей України впродовж двох днів вправляються у швидкісному маневруванні з подоланням смуги перешкод у рівненському аеропорту.

У складі кожної команди два водії. Які завдання ставлять перед ними, і чому цього разу для проведення змагань обрали Рівне, говорить начальник відділу професійного навчання Департаменту поліції охорони Юрій Ковбаса:

- Вирішили цього року провести у Рівному. Адже тут є власний аеропорт, який виділив нам смугу. Нормальні умови, смуга широка, рівненька. І це нам буде тільки сприяти. Завдання в учасників, насамперед, якісно проїхати смугу перешкод, тобто не зачепити фішки, виконати повністю усі фігури за найменший проміжок часу.  

Рівненська команда торік посіла 2 місце. А поліцейський Анатолій Музичко здобув 3 місце в особистому заліку. 

Однак мета - залишити головний кубок у Рівному, говорить провідний фахівець відділу кадрового забезпечення управління поліції охорони у Рівненській області Анатолій Карпинський:

- Хочемо, щоб цей великий і красивий кубок залишився у Рівному. Це мрія. Але мрії, кажуть, завжди здійснюються. Будемо старатися. Водії ці фігури виконують повсякденно на роботі. Щодня, хай не фішки стоять, але є стовпчики, будинки, заїзди у двори – воно все шліфується професійно протягом робочого часу служби. А під час змагань буквально 2-3 заїзди нам було достатньо для того, щоб покращити свій результат.

Змагання завершаться завтра.

На переможців чекають кубок, медалі та грамоти. А коли повернуться додому – ймовірно, місцеве керівництво вирішить додати ще й премію.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень