У Рівному крадії не побоялися вкрасти електропровід зі стовпів

Невідомі скористалися ситуацією

Про крадіжку повідомила прес-служба «Рівнеобленерго». В районі вулиць Дубенської та Січових стрільців тривають планові роботи зі зрізання дерев, що створювали небезпеку виникнення аварійних ситуацій в електромережах. Старі тополі росли впритул до високовольтних повітряних ліній, що живлять м. Рівне, Здолбунівський та Дубенський райони і вже не раз під час негоди ставали причиною знеструмлення значної кількості споживачів. 

Для виконання робіт, метою яких є запобігання виникненню аварій у мережах, частину ліній було виведено у ремонт і знеструмлено, чим і скористалися злодії - у ніч проти 31 січня невідомі зрізали понад 900 м електропроводу.

Неправомірні дії злочинців поставили під загрозу надійність електропостачання Тинного, Вересневого, вулиці Присадибної обласного центру, аеропорту «Рівне» -  кілька тисяч споживачів залишилися без жодного резерву на випадок аварійної ситуації та під загрозою заниження напруги у мережах.

Над усуненням можливих наслідків крадіжки працюють фахівці «Рівнеобленерго». Зауважимо, що подібні дії не лише впливають на надійність електропостачання споживачів «Рівнеобленерго» та завдають матеріальних збитків підприємству, вони тягнуть за собою кримінальну відповідальність, а також становлять загрозу життю та здоров’ю людей.

На щастя, цього разу ніхто не постраждав, але, варто пам’ятати - наближення до електрообладнання може стати причиною ураження електрострумом - аж до смертельних наслідків.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: Крадіжка

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень