У Рівному - свято: День традиційного українського костюма

Сьогодні

Його проведення ініціювала громадська організація «Центр дослідження і відродження Волині» та її голова Володимир Дзьобак.

У програмі свята - 

майстер-класи, виставки-продажі, виступи фольклорних колективів, а також дефіле понад 30 моделей українського вбрання 19-20 ст. з різних регіонів України.

Проведуть День традиційного українського костюма у міському Будинку культури, що в парку імені Шевченка.

Початок о 12 годині. Вхід вільний. 

Наші новини у Telegram   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень