У Рівному відновили панно Небесній сотні (ФОТО)

Воно було зруйноване у квітні цього року.

[media=68861]

У панно на світанку на автомобілі в'їхав невтерезий водій "Жигулів". Але нині воно вже відновлене.

Розповідає начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко:

За наявною у мене інформацію знову ж таки з неофіційних джерел я можу сказати наступне, що приватні підприємці, патріоти міста Рівного, які симпатизують міській владі, взялися за це питання. І як чоловіки, сказали — чоловіки зробили. Я знаю, що ще тривають переговори з тим, хто завдав шкоду цій інсталяції, тому що він зобов'язувався відшкодувати .

За словами Тараса Максименка, панно не перебуває на балансі управління культури і  туризму. Взяти на баланс його зможуть в управління культури і туризму чи в управління житлово-комунального господарства, якщо люди, які виготовляли панно, нададуть для цього документи. Одним з цих людей, причетних до виготовлення панно, начальник управління культури і туризму називає ескретаря міськради Рівного Сергія Паладійчука.

Втім, пояснив Максименко, оскільки панно - це елемент благоустрою, то взяти на баланс його мали б, скоріше, в управлінні ЖКГ. Адже управління культури не може виділяти кошти на те, щоб підфарбувати чи реконструювати панно, бо не має таких фінансових призначень. А ось управління ЖКГ на це може виділяти кошти за умови, що панно поставлять на його баланс.

Побачити, як виглядає нині відновлене панно, можна на фото внизу. 

[media=68859]

[media=68860]

Нагадаємо, що нещодавно Тарас Максименко також розповідав про виявлену археологами у місті нову знахідку. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень