У Рівному відбувся з'їзд натуралістів

Це вже ХІІ з'їзд серед учнівських лісництв

Учні провели презентації та виставки своїх науково-дослідницьких робіт. Також поділились досвідом із забезпечення охорони природи. 

На відкриття прибув начальник Рівненського обласного управління мисливського та лісового господарства Сухович Віталій Миколайович та представники лісництва області,які активно підтримують всі команди.

Усього 14 учнівських лісництв із закладів середньої та позашкільної освіти області подало заявки на участь.

Після відкриття відбулась презентація робіт кожного учнівського лісництва та захист виставки та науково-дослідницьких робіт.

Організатор з'їзду Власик Наталія пояснює:

Для визначення переможців визначається сумарна кількість балів по виставці, презентації та захисті роботи.
Абсолютний переможець з'їзду учнівських лісництв буде захищати честь Рівненщини на всекраїнському зборі в місті Суми у вересні.

Цього року Рівненщину представить лісництво "Вікова діброва" (Оженинський освітній заклад ім. Шевченка, Острозької районної ради).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень