У Рівному відбулася остання у році «Розминка від чемпіона»

Остання у нинішньому році «Розминка від чемпіона» відбулася днями у рівненській загальноосвітній школі №1. Школярі зустрілися з майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ольгою Котовською.

Спортсменка розповіла про свої досягнення, провела розминку, показала нагороди та відзначила школярів за кращі малюнки на спортивну тематику.

Ольга Котовська спеціалізується на дистанціях виключно понад 5 кілометрів, а її улюблена відстань – марафон.

Брала участь у ХХХІ літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, де посіла 33 місце. Перемагала на марафонах у Кракові (2008 р.), Бормунті (2013 р.), Ренні (2014 р.). У 2016 році спортсменка стала кращою легкоатлеткою квітня в Україні, повторивши це досягнення у листопаді 2017 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень