У Рівному відбудеться ювілейний міський турнір з футболу (ФОТО/ВІДЕО)

У ньому змагатимуться школярі молодших класів

Десятий ювілейний міський турнір з футболу «Кубок майбутніх чемпіонів» почав свою підговку. З цього приводу провели жеребкування серед команд шкіл і визначили, на якому стадіоні і з ким гратимуть учасники. Головна мета змагань - популяризація футболу серед молоді і раннє виявлення талантів, сказав головний суддя турніру Валерій Гладко:

Цей турнір особливий тим, що він включає учасників, які ще не задіяні в офіційних змаганнях. Це наймолодші школярі наших навчальних закладів. Ні «Шкіряного м’яча», ні ДЮФЛ. Ми зразу бачимо таланти. Приходять тренери з ДЮСШ «Верес» і придивляються до гравців, кого можна запросити на регулярні заняття.

[media=116236][media=116235]

У турнірі змагатимуться 34 команди, вік учасників - від 8 до 11 років.

На згадку учасники отримають пам’ятні подарунки, футбольні м’ячі, а переможцю вручать перехідний «Кубок майбутніх чемпіонів».

Стартуватиме турнір 30 травня 2018 року на футбольних полях НВК №26, ДЮСШ з футболу «Верес» та стадіоні «Авангард» і триватиме до 15 червня 2018 року.

До слова, цьогоріч на зустріч з юними футболістами приїде капітан Київського «Динамо» Сергій Сидорчук.

[media=116238][media=116234][media=116233]

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень