У Рівному святкували День Басового Кута (30 ФОТО/ВіДЕО)

У минулі часи ця ділянка землі не входила до складу Рівного, а була окремим селом. Перша згадка про населений пункт під назвою Басів Кут припадає на 1429 рік – саме тоді село вперше фігурувало в офіційному акті того часу.

- Однак, про те, що на території нинішнього Басового Кута існувало поселення ще у п’ятому тисячолітті до нашої ери, свідчать археологічні розкопки, проведені Ігорем Свєшніковим.

Басівкутське поселення належить не тільки до найдавніших, але й до найстійкіших: воно проіснувало протягом багатьох тисячоліть, переживши численні лиха та спустошення. Знайдені археологічні пам’ятки ХІ-ХІІІ століть в районі Басового Кута дають змогу зробити припущення, що саме тут розміщувався важливий адміністративний центр округи в часи Київської Русі, - йдеться на сайті міського управління культури.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень