У Рівному суд вирішив оштрафувати ресторан на понад 38 тисяч гривень

Через порушення авторських прав

Адже у закладі відвідувачам подавали салат «Капітошка». А авторка сценарію мультика «Капітошка» Наталія Гузєєва дозволу на використання цієї назви не давала.

Говорить патентний повірений Юрій Трачук, який представляв інтереси Наталії Гузєєвої в суді:

Представляли інтереси правовласника мультсеріалу «Капітошка» через те, що у нашому закладі – ресторані-барі, який називається «Блюз енд джаз», використовувалися салати під однойменною назвою.

 

Звісно, ніякого дозволу на таке використання Наталія Гузєєва не давала.

 

Поруч з цим там продавалися й інші салати з аналогічними назвами аж до «Відбиток вуха Чебурашки», «Вінні-Пух» і т.п.

За словами Юрія Трачука, міський суд Рівного вирішив оштрафувати ресторан на 10 мінімальних зарплат і йому також доведеться сплатити судові витрати. Разом це - понад 38 тисяч гривень. Втім, не виключено, що заклад таке рішення суду оскаржуватиме.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень