Кубок майбутніх чемпіонів стартує у Рівному

Вже традиційне свято для школярів проводитиметься у Рівному удев’яте

30 червня о 9.30 на стадіоні "Авангард" 32 команди молодших школярів пройдуть урочистим парадом повз трибуни стадіону. 

Нагадаємо, щороку вручати кубок переможцям до Рівного приїжджає зірка українського футболу.

Раніше Рівне відвідували популярні українські футболісти Тарас Михалик, Сергій Ребров, Олександр Шовковський та Вадим Євтушенко.

Минулоріч переможцями Кубку стали футболісти НВК №26.

Хто переможе цьогоріч - стане відомо за кілька тижнів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень