У Рівному стартує конкурс бізнес-ідей для молоді

Його організовує нардеп Дмитро Соломчук

Рівненська молодь має можливість отримати гроші на власну справу.

У Рівному стартує конкурс бізнес-ідей для майбутніх підприємців, які знають, чого хочуть. Його разом із місцевими бізнесменами організовує нардеп Дмитро Соломчук.

Рівне багате на молодь, яка має підприємницький хист. Кожен раз дивуюся ідеям, з якими звертаються до мене молоді люди, що хочуть відкрити власну справу.

 

Бути підприємцем складно і відповідально. Вважаю, що ми маємо підтримувати місцеву  молодь у їх бажанні стати підприємцями. Тому вдруге разом з місцевими бізнесменами запускаємо конкурс бізнес-ідей для рівненської молоді, - пише у фейсбук Дмитро Соломчук.

Народний депутат України та офіційний представник Президента на Рівненщині Дмитро Соломчук

На трьох переможців чекають грошові винагороди:

І місце – 50 000 грн;

ІІ місце – 30 000 грн;

ІІІ місце – 15 000 грн.

Конкурс відбуватиметься у декілька етапів: спершу учасники мають подати заявки, описавши свою бізнес-ідею, тоді їх проаналізують і відберуть 10 кращих, а в травні учасники конкурсу постануть перед журі з особистою презентацією проєктів, наголошує Дмитро Соломчук.

Заявки прийматимуть до 20 квітня, анкета для заповнення – за цим посиланням.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень