У Рівному сьогодні безкоштовно вчитимуть створювати комп’ютерних персонажів

Сьогодні, 22 липня, о 13:00 в приміщенні Комп’ютерної Академії ШАГ (Соборна, 16) відбудеться безкоштовний майстер-клас «Концепція ігрового персонажа: від скетчу до цифрового зображення».

Як зазначають організатори, учасників навчатимуть обирати клас для героя гри в стилі фентезі (мечник, маг, лучник), продумати його образ, пропрацювати необхідні позиції та емоції персонажа.

Викладачка Академії ШАГ Анастасія Дорофєєва в режимі реального часу демонструватиме, як створюються скетчі героїв ігор та як їх потім за допомогою графічного планшета і спеціальних програм перенести у цифрове середовище.

Комп’ютерна Академія ШАГ проводить майстер-клас в рамках діяльності, спрямованої на популяризацію ІТ-технологій та поширення комп’ютерної грамотності.

Захід розрахований на людей 15-55 років.

Вхід вільний. Реєстрація доступна за посиланням.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень