У Рівному сьогодні безкоштовно вчитимуть створювати комп’ютерних персонажів

Сьогодні, 22 липня, о 13:00 в приміщенні Комп’ютерної Академії ШАГ (Соборна, 16) відбудеться безкоштовний майстер-клас «Концепція ігрового персонажа: від скетчу до цифрового зображення».

Як зазначають організатори, учасників навчатимуть обирати клас для героя гри в стилі фентезі (мечник, маг, лучник), продумати його образ, пропрацювати необхідні позиції та емоції персонажа.

Викладачка Академії ШАГ Анастасія Дорофєєва в режимі реального часу демонструватиме, як створюються скетчі героїв ігор та як їх потім за допомогою графічного планшета і спеціальних програм перенести у цифрове середовище.

Комп’ютерна Академія ШАГ проводить майстер-клас в рамках діяльності, спрямованої на популяризацію ІТ-технологій та поширення комп’ютерної грамотності.

Захід розрахований на людей 15-55 років.

Вхід вільний. Реєстрація доступна за посиланням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень