У Рівному розпочалися всеукраїнські змагання поліції

[media=69146]

Відсьогодні стартував конкурс поліцейської майстерності «Кращий за професією 2016». На базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони урочисто розпочали змагання.

[media=69145]

Цього року на Рівненщині зібралися 26 команд із різних областей України. Правоохоронці змагатимуться у стрільбі, гімнастиці, бігові, легкоатлетичному кросі, рукопашному бою, швидкісному маневруванні на автомобілі, подоланні смуги перешкод.

[media=69144]

Щорічний конкурс проводять серед поліцейських нарядів реагування поліції охорони, задля підвищення рівня службової підготовки, вдосконалення вмінь діяти в екстремальних умовах, зміцнення дисципліни та законності, вивчення та поширення позитивного досвіду.

Учасниками турніру стали співробітники поліції охорони з усіх регіонів України. Церемонію відкриття провів заступник начальника Департаменту поліції охорони Володимир Семенин. Змагання триватимуть до 9 вересня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень