У Рівному розпочалися всеукраїнські змагання поліції

Відсьогодні стартував конкурс поліцейської майстерності «Кращий за професією 2016». На базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони урочисто розпочали змагання.

Цього року на Рівненщині зібралися 26 команд із різних областей України. Правоохоронці змагатимуться у стрільбі, гімнастиці, бігові, легкоатлетичному кросі, рукопашному бою, швидкісному маневруванні на автомобілі, подоланні смуги перешкод.

Щорічний конкурс проводять серед поліцейських нарядів реагування поліції охорони, задля підвищення рівня службової підготовки, вдосконалення вмінь діяти в екстремальних умовах, зміцнення дисципліни та законності, вивчення та поширення позитивного досвіду.

Учасниками турніру стали співробітники поліції охорони з усіх регіонів України. Церемонію відкриття провів заступник начальника Департаменту поліції охорони Володимир Семенин. Змагання триватимуть до 9 вересня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень