ON-LINE

У Рівному реорганізують «Будинок вчених»

понеділок, 11 листопада 2019
З ініціативи керівника
Будинок вчених

Депутат Рівненської облради Діана Гордійчук з 1 жовтня очолила комунальне підприємство обласної ради «Будинок вчених». За місяць роботи зробила висновок, що сенсу в існуванні підприємства нема.

Говорить Діана Гордійчук:

Підприємство є збитковим і не виконує тих функцій, які на нього були покладені.

 

Воно займається тим, що здає в оренду приміщення, балансоутримувачем яких є Будинок вчених. Більшість цих приміщень здана комунальним закладам обласної ради за 1 гривню. Тобто отримати доходи комунальне підприємство не має звідки.  

За словами Діани Гордійчук, на момент її призначення на посаду у підприємства було 75 тисяч гривень боргу з виплати зарплати і податків (у штаті підприємства - директор, прибиральниця та сторожі), а варіантів заробити йому  – ніяких.

Тож на нараді з головою обласної ради було прийнято рішення, що підприємство треба приєднати до іншого комунального підприємства облради «Управління майновим комплексом», а надалі передати Малій академії наук. Музеї бурштину та Уласа Самчука, які перебувають у  складі обласного краєзнавчого музею, тут залишаються.

Втім, остаточне рішення з цього приводу має прийняти на сесії обласна рада.

На питання, чи не лякає її перспектива залишитися без роботи через реорганізацію підприємства Діана Гордійчук відповідає:

Мене це точно не лякає. У мене є досвід в бізнесі, на інших посадах. Я йшла на цю посаду, щоб зробити щось цікаве, ефективне. А прийшла туди і зрозуміла, що це - неможливо.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 47-47 АІ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,...
  • Загубилася собака

    У селі Олександрія неподалік дитячих таборів (це вулиця Свято-Преображенська) загубилася...
  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного