У Рівному писанками «зацвітуть» дерева

У центрі міста

Ця традиція у Рівному існує вже не один рік. Школярі виготовлені власноруч з картону писанки перед Великоднем вішають на дерева. З 10 години ранку розпочнуть це робити завтра.

Детальніше розповідає заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

Завтра о 10 годині будуть вдягати кулеподібні клени навпроти «Еко», о 10 годині їх буде вдягати художня школа. А з 12 години на Чайчиній алеї вже традиційно випускники шкіл розвішають свої писанки на деревах і о 12 годині стартує благодійний ярмарок, кошти з якого підуть трьом дітям тяжкохворим, які вчаться у рівненських школах.

За словами Галини Кульчинської, цю великодню традицію у Рівного вже перейняли й інші міста держави, так само, як і інші традиції, як наприклад, «Писанковий сад», вишитий рекорд на День Незалежності тощо.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень