У Рівному прийняли остаточне рішення: дуобуса не буде

Але перевезти до міських кладовищ зможуть усіх охочих

У неділю, 15 квітня, до кладовища «Нове» рухатимуться 170 маршруток і три тролейбуси. Про це раніше говорив начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк. 

Але, на жаль, дуобус на кладовище у Провідну неділю не поїде.

Причиною цьому є неможливість розвороту транспротного засобу. Вчора, вже ближче до вечора, працівники тролейбусного управління робили спроби, аби все ж вирішити цю проблему. Докладніше про це сьогодні, 14 квітня, розказав Віталій Миронюк:

Ми вчора до останнього не втрачали надію, що таки вдасться запустити дуобус, але там рух автомобілів дуже перенавантажений.

 

Вчора ми робили спроби розвороту, тим самим отримали три небезпечні ситуації, викликали поліцейських, аби врегулювати рух транспорту.

Але водії легкових автомобілів не реагують свідомо, дуже великий наплив приватного транспорту, там навіть звичайні маршрутки ледве розвертаються. 

Тож, аби всі охочі змогли відвідати кладовище, до запланованих 170 маршруток ми додамо ще 15. Тобто, 185 маршруток будуть прямувати на кладовище.

За його словами, цього повинно вистачити. А також екіпажі патрульних будуть пильнувати порядок і безпеку на дорозі.

Віталій Миронюк закликав водіїв, які планують їхати в тому напрямку, бути максимально уважними і не забувати про ПДР, аби уникнути дорожніх пригод.

Як рухатиметься громадський транспорт Рівного у Провідну неділю, можете переглянути ТУТ. 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень