У Рівному продають фарбовані суші?

Користувач соцмережі Фейсбук Елена Ющук у спільноті Ревізор Рівне . Вилка опублікувала пост, в якому виразила своє обурення з приводу замовлення. Дівчина замовила їжу додому, але якість і зовнішній вигляд страв виявився їй підозрілим. От як рівнянка пише:

Доброго дня! Хто відвідує Мастер СУШИ & ПІЦА. Доставка Рівне, поясніть: лосось в ролах "Гравлакс" має так виглядати? Поясню все по порядку. Сьогодні вперше скористалась послугою доставки мастер суші. На фото, на їхньому сайті звичайний лосось... після доставки побачила незвичний (мягко кажучи) колір. Зателефонувала, на що у відповідь почула що це нормально він просто маринований....хоча цього ніде не вказано. От тепер сиджу і думаю їсти? Чи не так то і хотілось!

Однак, представники  Мастер СУШИ & ПІЦА. Доставка Рівне досить оперативно відреагували на це повідомлення – скаргу.

Вони стверджують, що буряковий колір лосося пояснюється новомодним буряковим маринадом, у якому того лосося маринували:

Мастер СУШИ & ПІЦА. Доставка Рівне Добрий день!


Назва страви рол «Гравлакс» - це скандинавський рецепт маринованого лосося у буряку. Дуже смачно страва. Із за її популярності за кордоном вона була введена в наше меню.

 

Всім рекомендуємо новинку!


Відпишіть, будь ласка ваші враження про смак маринованої рибки!

Далі вже пішла дискусія, яку ви можете переглянути за посиланням нижче

Від Редакції:
 

Ми недноразово телефонували за вказаними номерами сервісу доставки, але... Дати офіційний коментар із периводу цієї ситуації нам не погодився ніхто

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень