У Рівному представлять «Традиції поліського серпанку»

Презентація книги Лариси Костюк та Уляни Букайло пройде у краєзнавчому музеї

У книзі досліджується самобутній вид ткацтва населення північних районів Рівненщини – поліський серпанок, розкриється сутність цього унікального виду декоративно-ужиткового мистецтва, його техніко-технологічні та художні особливості, представлено способи крою і моделювання традиційного одягу, а також на прикладі творчого доробку провідних майстринь с. Крупове Дубровицького району Рівненської області – Уляни Кот, Ніни Дем’янець, Ольги Придюк, Ніни Рабчевської та майстрів молодшої генерації, аналізуються художні здобутки в царині художнього серпанкового ткацтва.

На цьому мистецькому заході будуть представлені  унікальні серпанкові жіночі костюми й окремі своєрідні інтер’єрні та одягові рукотворні художні тканини.

Презентація відбудется 15 березня в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею.        

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень