У Рівному працюють над створенням «летючих слонів» (ФОТО)

Це стане новою «родзинкою» міста

Уже до кінця жовтня у Рівному повинен з’явитися унікальний настінний малюнок.

Перший в Україні «летючий» мурал на фасаді будинку №7, що на вул. Коновальця, нині створює ціла команда луцьких художників - творче об’єднання Magic Art Group.

На стіні багатоповерхівки зображують крилатих слонів, які несуть на спинах міські будинки. За словами автора ідеї, луцької художниці Вікторії Борисюк, картина символізує єдність природи та міста.

Для того, аби мурал «ожив», митці наносять фарбу у спеціальний спосіб. Вони уже покрили фон акриловими фарбами, які стійкі до впливу зовнішніх чинників, а от основне зображення деталізують за допомогою балончиків.

Роботи зі створення арт-об’єкту розпочали ще минулої п’ятниці. Завершити їх планують до кінця місяця, однак тільки за сприятливих погодних умов.

Паралельно з нанесенням малюнку на стіну багатоповерхівки, триває і розробка мобільного додатку, який зробить зображення рухомим. Над цим працюють столичні спеціалісти з компанії «Lookinar».

До слова, авторами ідеї створення першого в Україні муралу із технологією доповненої реальності стала ГО «Платформа взаємодій «Простір». А сам проект реалізовують за підтримки Українського культурного фонду. 

Фото: Тетяна Мізюрко

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень