У Рівному працюють над створенням «летючих слонів» (ФОТО)

Це стане новою «родзинкою» міста

Уже до кінця жовтня у Рівному повинен з’явитися унікальний настінний малюнок.

Перший в Україні «летючий» мурал на фасаді будинку №7, що на вул. Коновальця, нині створює ціла команда луцьких художників - творче об’єднання Magic Art Group.

На стіні багатоповерхівки зображують крилатих слонів, які несуть на спинах міські будинки. За словами автора ідеї, луцької художниці Вікторії Борисюк, картина символізує єдність природи та міста.

Для того, аби мурал «ожив», митці наносять фарбу у спеціальний спосіб. Вони уже покрили фон акриловими фарбами, які стійкі до впливу зовнішніх чинників, а от основне зображення деталізують за допомогою балончиків.

Роботи зі створення арт-об’єкту розпочали ще минулої п’ятниці. Завершити їх планують до кінця місяця, однак тільки за сприятливих погодних умов.

Паралельно з нанесенням малюнку на стіну багатоповерхівки, триває і розробка мобільного додатку, який зробить зображення рухомим. Над цим працюють столичні спеціалісти з компанії «Lookinar».

До слова, авторами ідеї створення першого в Україні муралу із технологією доповненої реальності стала ГО «Платформа взаємодій «Простір». А сам проект реалізовують за підтримки Українського культурного фонду. 

Фото: Тетяна Мізюрко

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень