ON-LINE

У Рівному працюють над створенням «летючих слонів» (ФОТО)

середа, 24 жовтня 2018
Це стане новою «родзинкою» міста

Уже до кінця жовтня у Рівному повинен з’явитися унікальний настінний малюнок.

Перший в Україні «летючий» мурал на фасаді будинку №7, що на вул. Коновальця, нині створює ціла команда луцьких художників - творче об’єднання Magic Art Group.

На стіні багатоповерхівки зображують крилатих слонів, які несуть на спинах міські будинки. За словами автора ідеї, луцької художниці Вікторії Борисюк, картина символізує єдність природи та міста.

Для того, аби мурал «ожив», митці наносять фарбу у спеціальний спосіб. Вони уже покрили фон акриловими фарбами, які стійкі до впливу зовнішніх чинників, а от основне зображення деталізують за допомогою балончиків.

Роботи зі створення арт-об’єкту розпочали ще минулої п’ятниці. Завершити їх планують до кінця місяця, однак тільки за сприятливих погодних умов.

Паралельно з нанесенням малюнку на стіну багатоповерхівки, триває і розробка мобільного додатку, який зробить зображення рухомим. Над цим працюють столичні спеціалісти з компанії «Lookinar».

До слова, авторами ідеї створення першого в Україні муралу із технологією доповненої реальності стала ГО «Платформа взаємодій «Простір». А сам проект реалізовують за підтримки Українського культурного фонду. 

Фото: Тетяна Мізюрко

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного