ON-LINE

У Рівному поліцейські відмивали будинки від написів наркоділків (ФОТО)

субота, 10 серпня 2019
Спільно з клінінговою компанією

Телеграм-канали на стінах будинків Рівного – це безконтактний спосіб отримання наркотовару. Учора на цьому вкотре наголосив начальник управління протидії наркозлочинності поліції області Віктор Поздняков, який долучився до чергової акції з видалення написів на фасадах будівель.

Завдяки вдосконаленню нових інформаційних технологій і розвитку мережі Інтернет, зловмисники почали використовувати всесвітню павутину й у своїй злочинній діяльності, пояснює Віктор Поздняков:

Наша чергова акція, до якої долучилася і патрульна поліція, і представники клінінгової компанії, – це один із  методів профілактики наркоманії в області, адже знешкоджуючи напис, ми таким чином блокуємо подальший вихід реклами, а відтак - і наркотиків до рук споживача.

Таким чином правоохоронці сподіваються знизити рівень наркозлочинності у місті. Втім наголошують, що зробити це самотужки досить складно, тому долучитися закликають усіх мешканців Рівного:

помітивши на стіні напис телеграм-каналу, не варто чекати чергової акції – краще відразу самостійно видалити чи зафарбувати його.

Крім того, можна звернутися й до власників будинку, ОСББ чи представників комунальних служб, аби ті усунули написи.

Нагадаємо, що ініціатором акції стала компанія «Універсальний Прибиральник Рівне» у рамках власної загальноукраїнської кампанії запобігання розповсюдженню наркотиків. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного