На Рівненщині обмежать продаж алкоголю військовим

Під обмеження продажу підпадають алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво

Відповідне розпорядження підписав голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков і направив лист з проханням затвердити таку ініціативу до Рівненської обласної ради, повідомляють у прес-службі РОДА.

Ініціаторами обмеження є рівненські волонтери. Зокрема представниця волонтерської організації «Допомога армії – Рівне» Вікторія Шинкаренко, яка на сторінці у Фейсбук закликала голову ОДА заборонити продаж алкоголю військовим, як це зроблено в Луганській області. 

«Лише з початку року через алкогольне отруєння за офіційною інформацією ми мали 7 смертей на полігоні. Окрім цього, вживання алкоголю призводить не лише до порушення військової дисципліни, але й суттєво підриває авторитет військовослужбовців та армії зокрема», – наголосив Віталій Чугунніков.

Додамо, що на відміну від Луганської чи Донецької військово-цивільної адміністрації Рівненська облдержадміністрація не може напряму рекомендувати підприємцям обмежити продаж алкоголю військовим. Адже такі рекомендації належать до повноважень місцевих рад. Тому остаточне рішення мають ухвалити на найближчій сесії Рівненської обласної ради.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень