У Рівному невідомі зазіхають на територію автотранспортного коледжу

[media=48161]

На території Рівненського автотранспортного коледжу, що на вул. Відінській, 35, невідомі особи зрізають дерева та хочуть прокласти дорогу до нового житлового будівництва. Директор коледжу Олександр Марунич стверджує, що нічого не знав про наміри будівельної фірми та її працівників:

[media=48162]

За словами директора коледжу, такі дії з керівництвом закладу ніхто не погоджував і він не розуміє, як будівельна фірма могла отримати дозвільні документи. Керівництву коледжа вже двічі вдалося зупинити зрізання дерев, також вони звернулися до правоохоронних органів, з проханням зупинити дії будівельної фірми. Однак Олександр Марунич побоюється, що невідомі особи свої дії на території закладу можуть продовжити у неробочий час.

[media=48166]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень