Рівне - не місце для дешевих китайських дороговказів

Згідно з проектом «Громадського бюджету» це будуть дорогі ковані дороговкази

Метою проекту під назвою «Від мамонтів до Рівного» є створення туристичної бази міста. Зокрема, мова йде про встановлення дороговказів та табличок на видатних будинках, а також спеціальних вказівників поблизу цікавих історичних місць. Однією з таких родзинок міста стане місце, де колись розташовувалася стоянка мисливців на мамонтів. Розміщене воно на перетині Рівного та Бармаків.

Долучитися до реалізації проекту можуть і звичайні рівняни. Адже організатори відкривають дві електронні анкети, в яких мешканці міста можуть розповісти про історичні місця, вулиці та будинки, які вони знають, а також розповісти історії або легенди, пов’язані з Рівним. Також запланована розробка мобільного додатку, завдяки якому люди зможуть самі собі проводити екскурсії, адже в ньому будуть зібрані туристичні маршрути по місту, історії будинків та вилиць та описи історичних пам’яток.

На втілення цього проекту з міського бюджету повинні виділити 819 тисяч гривень. Як зазначає один з ініціаторів проекту, начальник управління культури та туризму Рівнеради Тарас Максименко, більша частина цієї суми піде на встановлення дороговказів, адже ухвалили рішення саме на них не економити:

У нас був вибір: зробити не ковані вказівники, а китайські, дешеві. Ну, уявляєте собі, десь біля «Шабалина», наприклад, там де класні ліхтарі, чи десь біля пам’ятника Марії Несвицькій ми поставимо китайське одоробло? Ну, щось примітивне, смішне, за 1000 гривень куплене в «Епіцентрі». Коли ми почали розглядати варіанти, то нам ковалі підказали, що це мають бути ковані речі, на які вони дають гарантію 20 років і більше.

Загалом таких дороговказів планується встановити у Рівному 40. Також буде вироблено 100 табличок на історично цікаві будинки та 30 стаціонарних об’єктів, як от біля стоянки мисливців на мамонтів. Реалізуватися проект повинен протягом 2017 року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень