ON-LINE

Рівне - не місце для дешевих китайських дороговказів

середа, 15 лютого 2017
Згідно з проектом «Громадського бюджету» це будуть дорогі ковані дороговкази

Метою проекту під назвою «Від мамонтів до Рівного» є створення туристичної бази міста. Зокрема, мова йде про встановлення дороговказів та табличок на видатних будинках, а також спеціальних вказівників поблизу цікавих історичних місць. Однією з таких родзинок міста стане місце, де колись розташовувалася стоянка мисливців на мамонтів. Розміщене воно на перетині Рівного та Бармаків.

Долучитися до реалізації проекту можуть і звичайні рівняни. Адже організатори відкривають дві електронні анкети, в яких мешканці міста можуть розповісти про історичні місця, вулиці та будинки, які вони знають, а також розповісти історії або легенди, пов’язані з Рівним. Також запланована розробка мобільного додатку, завдяки якому люди зможуть самі собі проводити екскурсії, адже в ньому будуть зібрані туристичні маршрути по місту, історії будинків та вилиць та описи історичних пам’яток.

На втілення цього проекту з міського бюджету повинні виділити 819 тисяч гривень. Як зазначає один з ініціаторів проекту, начальник управління культури та туризму Рівнеради Тарас Максименко, більша частина цієї суми піде на встановлення дороговказів, адже ухвалили рішення саме на них не економити:

У нас був вибір: зробити не ковані вказівники, а китайські, дешеві. Ну, уявляєте собі, десь біля «Шабалина», наприклад, там де класні ліхтарі, чи десь біля пам’ятника Марії Несвицькій ми поставимо китайське одоробло? Ну, щось примітивне, смішне, за 1000 гривень куплене в «Епіцентрі». Коли ми почали розглядати варіанти, то нам ковалі підказали, що це мають бути ковані речі, на які вони дають гарантію 20 років і більше.

Загалом таких дороговказів планується встановити у Рівному 40. Також буде вироблено 100 табличок на історично цікаві будинки та 30 стаціонарних об’єктів, як от біля стоянки мисливців на мамонтів. Реалізуватися проект повинен протягом 2017 року.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного