У Рівному на Різдво зацвіли троянди: чи загрожує їм загибель (ФОТО)

Квітували також інші рослини

Фото депутата міськради Рівного Любові Романюк

Завідувач кафедри екології, географії і туризму Рівненського державного гуманітарного університету, професор Дарія Лико каже, що цвіли лише низькі прибордюрні троянди, а не високорослі, бо цьому посприяли плюсові температури. Але через мороз, який вдарив сьогодні, квіти не загинуть:

Звичайно, вони залишаться живі після цих приморозків, які зараз є. Бо вони не під снігом. А якби були під снігом, то не квітували б. Це нормальне явище для такої аномальної зими, яка зараз у нас є.

За словами Дарії Лико, у неї біля дому також зацвіли у січні примули та підсніжники. І їм, особливо підсніжникам, буде некомфортно, якщо вдарять великі морози. Але поки їх не прогнозують.

Також Дарія Лико каже, що, незважаючи на зимове цвітіння, ці рослини, в тому числі і троянди, квітнутимуть і навесні:

Навесні вони почнуть так само просинатися. Головне їх підживити, як ми робимо з усіма квітами, дати трішечки азотного добрива, щоб вони змогли відновити свої генеративні органи. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень