У Рівному консул США Ніколь Тобін говоритиме про візи

Консул Сполучених Штатів Америки Ніколь Тобін відвідає Рівне та обговорить питання диверсифікаційних віз (Грін-кард) і проблеми візового шахрайства

Зустріч із усіма зацікавленими відбудеться 6 жовтня 2015 року, у Рівненській обласній бібліотеці за адресою вул. Короленка, 6, о 10:00.  

У ході презентації Ніколь Тобін пояснить процес отримання диверсифікаційних віз США. Вона зупиниться на основних етапах процесу та пояснить, що потрібно зробити, щоб процес отримання візи був чітким, прозорим, без необхідності сплати додаткових коштів.

Також консул розповість про проблему візового шахрайства, а також про агенції, які пропонують послуги у проходженні процесу отримання віз США, а також так звану «допомогу» у виграші Грін Карти.

Вона матиме змогу відповісти на інші питання, пов’язані з процедурами отримання диверсифікаційних віз США.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень