У Рівному хочуть змінити тарифи на тепло з альтернативних джерел енергії

Пропонують вносити свої пропозиції

[media=101412] 

Розмір тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на установці з використанням альтернативних джерел енергії, яка розташована за адресою: м. Рівне, вул. Курчатова, 54 а, для потреб населення - 1023,47 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Тариф визначений відповідно до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» та середньозважених тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення по Рівненській області, розрахованих Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

15.04.2017 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» від 21.03.2017 № 1959-VIII. Законом передбачено, що тарифи  на виробництво теплової енергії для потреб населення  визначаються для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках  з використанням альтернативних джерел енергії, як різниця між тарифом на теплову енергію (встановленого на рівні 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб відповідної категорії споживачів) і тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, визначених на рівні середньозважених тарифів.

Діючий тариф ТОВ «Рівнетеплоенерго» на теплову енергію, вироблену з природного газу, застосувати при розрахунку неможливо, оскільки не є виключно газовим, крім того, є неструктурованим тарифом. Тому розрахунок тарифу здійснено на підставі середньозважених тарифів на теплову енергію. 

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (далі-Агентство) щокварталу розраховує середньозважені тарифи та оприлюднює їх на офіційному сайті. За інформацією Агентства від 25.09.2017 у Рівненській області розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, транспортування та постачання теплової енергії для потреб населення (див. таблицю).

Зауваження та пропозиції установа просить вносити до 4 грудня. Це можна зробити, прийшовши в приміщення "Рівнетеплоенерго" за адресою вулиця Данила Галицького, 27. 

За матеріалами "Рівнетеплоенерго". 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень