У Рівному хочуть провести хресну ходу

МП

Хресну ходу хоче провести УПЦ Московського патріархату у Рівному. До міської ради вони подали заяву, де йдеться, що захід планується на 3 квітня.

Комісія з надзвичайних ситуацій на сьогоднішньому засіданні ухвалила низку рішень. Серед них йшлося й про те, що керівники Виконавчого комітету Рівного мають вивчити це питання.

Як пояснив заступник голови комісії з надзвичайних ситуацій Руслан Демуров, у заяві йдеться, що у ході має брати участь 50 осіб.

Ми не настільки категоричними були сьогодні. Це живі люди, віра – це серйозні питання. Завтра будемо проводити бесіди з керівництвом єпархії.

 

Якщо брати суто з юридичної точки – це неможливо. Оскільки там має бути близько 50 людей, а це заборонено законом. Навіть 10 – небажано. Постараємося впевнити вірян, що не варто ходу проводити.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень