У Рівному готують більш жорсткі правила щодо встановлення гаражів

А тим часом вирішили знести ще близько 40 з них, які встановлені нелегально

Це гаражі біля будинків на вулиці Коновальця, 14, Павлюченка, 18, Млинівській, 33, Студентській, 7, а також тимчасові споруди на вулиці Чорновола в районі пляжу озера Басів Кут. Рішення про їх знесення прийняв міськвиконком.

Окрім цього, міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв запровадити більш жорсткі правила встановлення гаражів:

Ми раніше давали без будь-яких документів тимчасові дозволи на встановлення гаражів без землі. Зараз це незаконно. Тому зараз мій заступник Віталій Герман розробляє нові правила. Ми можемо у таких випадках давати такі дозволи, але з виділенням землі.

 

Справа в тому, що зазвичай люди дуже проти, щоб у дворах ставили гаражі. І це - справедливо. Бо територія – спільна і чому один має ставити гараж, інший – ні.

Також Володимир Хомко повідомив, що до нього звернулися власники незаконно встановлених гаражів біля будинку на вулиці Млинівській, 39, бо тепер, коли їхні споруди потрапили під знесення, хочуть створити гаражний кооператив. Але міський голова їм поблажок не обіцяє. Каже, що в тому місці влаштують стоянку для авто для всіх мешканців того району.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень