У Рівному гостюватимуть рідкісні птахи

На відпочинок зупиняться гагара та гоголь

[media=72046]

Цієї осені у Рівному можна побачити рідкісних для нашої місцини птахів, які занесені до Червоної Книги. Як розповів нам голова рівненського обласного відділення Українського товариства охорони птахів Василь Ільчук, у цей період у нашому місті зупиняються під час перельоту на відпочинок гагари та гоголі. Впродовж кількох днів, а деколи і кількох тижнів, вони харчуються і проживають на озері Басів Кут.

Зокрема це такі птахи, яких у місті не побачиш, і може навіть не тільки в області, але й взагалі в Україні. От, наприклад гагара, кілька видів гагар. У нас вони є чисто пролітними видами. Тобто, гніздяться вони північіше, не в Україні. Під час перельоту вони у нас зупиняються і можна за ними поспостерігати. А потім вони летять далі. Так само гоголь, він гніздиться у нас на півночі області. Це червонокнижний вид, за ним також у цю пору на озері можна поспостерігати, - розповів Василь Ільчук. 

Натомість, крижні, дикі качки залишаються зимувати у Рівному. Після літнього гніздування у місті цих птахів побільшало. Їх можна побачити парами на Усті та Басовому куті. Також надзвичайно багато їх і на Лебединці, де впродовж осені і зими їх залюбки підгодовують рівняни.

[media=71832]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень