У Рівному горів гуртожиток НУВГП

З приміщення вивели 20 людей

Сьогодні, 27 лютого, вдень трапилася пожежа в п’ятиповерховій будівлі гуртожитку № 2 Національного університету водного господарства та природокористування в місті Рівне на вул. Чорновола.

Рятувальники з’ясували, що пожежа виникла в підвальному приміщенні гуртожитку, внаслідок пожежі виникло задимлення сходових маршів та загальних коридорів гуртожитку.

«Вогнеборці вивели на свіже повітря  20 людей. Паралельно з проведенням евакуаційних заходів рятувальники подали на гасіння пожежі водяний ствол.

Пожежу локалізовано о 13:32, повністю ліквідовано о 14:00. Всього до гасіння пожежі було залучено 12 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки», – повідомляє прес-служба ДСНС Рівненщини.

У повідомлені також зазначено, що ніхто з людей не постраждав. Причину пожежі та завдані нею збитки наразі встановлюють фахівці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень