У Рівному дим через пожежу на торф'янику

Смог, який шириться нашим містом, спричиняє невелика пожежа на торф'янику у Костополі. Про це кореспонденту Радіо Трек повідомив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Каже, що проблема виникає не у місті, а в навколишніх наслених пунктах, які розташовані поблизу обласного центру:

На жаль, наші представники агросектора, особливо приватні селянські господарства, звикли ще, як і раніше, палити бадилля картопляне. Це одна з проблем. Друга проблема, що є загоряння торф'яників у Костопільському районі. Дим йде з тієї сторони, тому таке накладання спалювання сміття городнього і бадилля. Плюс та невелика пожежа. Воно якраз призвело до того, що ми мали такий інтенсивний елемент задимлення у місті.

За словами рятувальників, нині в області оголошено 5-й, найвищий клас пожежної небезпеки. Це зумовлено тим, що у Рівненській області давно не було дощів та стоїть суха погода. Однак, надзвичайники запевняють, що ситуація під контролем, й панікувати не варто.

Водночас за версією надзвичайників задимленість у місті спричиняє спалювання жителями навколишніх сіл сухостою та жнивних залишків. Лише вчора надзвичайники на такі виклики виїжджали два десятка разів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень