У Рівному дим через пожежу на торф'янику

Смог, який шириться нашим містом, спричиняє невелика пожежа на торф'янику у Костополі. Про це кореспонденту Радіо Трек повідомив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Каже, що проблема виникає не у місті, а в навколишніх наслених пунктах, які розташовані поблизу обласного центру:

На жаль, наші представники агросектора, особливо приватні селянські господарства, звикли ще, як і раніше, палити бадилля картопляне. Це одна з проблем. Друга проблема, що є загоряння торф'яників у Костопільському районі. Дим йде з тієї сторони, тому таке накладання спалювання сміття городнього і бадилля. Плюс та невелика пожежа. Воно якраз призвело до того, що ми мали такий інтенсивний елемент задимлення у місті.

За словами рятувальників, нині в області оголошено 5-й, найвищий клас пожежної небезпеки. Це зумовлено тим, що у Рівненській області давно не було дощів та стоїть суха погода. Однак, надзвичайники запевняють, що ситуація під контролем, й панікувати не варто.

Водночас за версією надзвичайників задимленість у місті спричиняє спалювання жителями навколишніх сіл сухостою та жнивних залишків. Лише вчора надзвичайники на такі виклики виїжджали два десятка разів.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень