У Рівному дозволили пільговий проїзд. Але погодинно

Після тих, хто їде на роботу

У Рівному частково відновили пільговий проїзд. Раніше у місті діяли лише спецперевезення, які доправляли людей на роботу, каже міський голова Володимир Хомко.

Коли ж Рівне увійшло до зеленої зони на початку тижня, то міська влада отримала змогу відновити роботу громадського транспорту, який має право возити пільговиків.

Тож сьогодні у Рівному зібралася комісія ТЕБ і НС. У маршрутках і тролейбусах дозволили пільгові перевезення, але у визначені години – з 10 до 16, говорить міський голова Володимир Хомко:

Якщо б ми дозволили усім пільговикам їздити, то не ввійшли б у тролейбус ті, хто їде на роботу. Тож у нас буде обмеження, аби пільговики їздили у той час, коли нам вигідно. З 7 серпня, з 10 до 16 години.

Крім того, комісія дозволила та продовжила роботу спортивних гуртків і секцій. Натомість, заборонили будь-яку торгівлю за межами ринків.

Тобто торговцям з вулиці Шевченка та Базарної міська влада вкотре висловила рішуче «ні».

Як зазначив міський голова, якщо Рівне опиниться в червоній зоні, тоді управа міста збереться та негайно ухвалить карантинні заходи й перегляне пільговий проїзд.

Задокументований протокол засідання комісії можете побачити нижче:

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень