![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Він матиме 10 трас різної складності, а до кінця року у місті ще й влаштують чемпіонат України зі скелелазання
Рівняни матимуть екстремальні розваги, які за розмірами іще не мають аналогів в Україні. Як розповів нам інвестор та директор мотузкового парку розваг «Тарзан» Олександр Петров, 15-метровий скеледром уже почали будувати у парку Хіміків. Родзинкою скеледрому стане його зовнішній вигляд, говорить Олександр Петров:
Це буде не просто стіна, а скеледром у вигляді великої голови такого казкового героя, козака, як ми його називаємо. Цей скеледром буде для дітей віком від 3 років і до спортсменів високої категорії. Він матиме автоматичну страховку, американську, яка дозволятиме безпечно долати цю дистанцію. Там буде приблизно 10 трас різної складності, від початківців до спортсменів. Проект уже на виході, через тиждень почнеться монтаж, - каже Олександр Петров.
На сьогодні на місці майбутнього скеледрому уже завершено роботи щодо будівництва фундаменту. Монтаж конструкції, через її розміри займе ще близько двох місяців. За словами Олександра Петрова – на День Незалежності скеледром швидше за все вже працюватиме. Крім того, за задумом ініціаторів, до кінця цього року у Рівному проведуть ще й Чемпіонат України зі скелелазання.
Цікаво, що мотузковому парку уже пропонували продати цей проект для облаштування скеледрому у Харкові, проте патріоти рідного міста відмовили їм і переконали, що перший грандіозний проект з’явиться в Україні саме у Рівному.
Точної вартості реалізації проекту Олександр Петров не озвучив, зазначивши що у кошторис у 50 тис. у.о. уже не вкладаються. Перед введенням скеледрому в експлуатацію експерти тестуватимуть його на безпечність.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК